INŠPIRATÍVNI ĽUDIA: MARTA

Nevšímajte si to, čo ľudia hovoria, ale to čo robia… Tento výrok sme počuli kedysi dávno, a trošku sme s ním nesúhlasili. Veď každý z nás pozná, akú silu má slovo. Keď vám niekto vynadá .. alebo vám povie, že vás ľúbi …  Lenže to je súkromný, osobný život. A potom je práca. A v tej platí výrok o činoch dvojnásobne.

V práci je ťažké nájsť inšpiratívnych ľudí. Takých, čo svoju prácu robia  s láskou, majú skúsenosti a sú zodpovední. Keď takého niekoho máte v práci, verte, že aj vy urobíte dvakrát viac, lebo vás ten človek zapáli pre vec. Niekedy sú takí ľudia nenápadní –  navonok. Ale v práci vynikajú, sú profesionáli, majú talent. Takých ľudí je dosť aj v Námestove. My ich hľadáme, lebo inšpirujú aj nás.

Včera sme sa zhodou okolností ocitli  na jednej zaujímavej akcii – fotenie a natáčanie videí pre požičovňu šiat Margareth. Krásna modelka, úžasné baby zo salónu Paradiss, čo líčili a česali, ale hlavne .. inšpiratívna majiteľka salónu. Marta Hrubjaková nie je z ľudí, čo vás na prvom stretnutí budú presviedčať o svojej pravde. Ale z tých, ktorí svoju prácu majú veľmi radi, a robia ju výnimočne. Pretože to, že Marta má talent  na výber šiat a miluje módu je jasné už pri pohľade na jej oblečenie a vzhľad v súkromí. Skrátka, má rada styling a to je vidieť aj v ponuke šiat v jej požičovni.

Sú tam také, ktoré potešia šedé myšky, ale aj také, ktoré nechajú vyniknúť výnimočnú ženu.  Martin salón nekričí blikajúcimi písmenami v strede mesta, ale čaká nenápadne na jeho okraji. Lenže kto v ňom bol vie, že šatami odtiaľ zaujme. Ako Žanetka, ktorá bola v šatách z Martinej požičovne na svadbe a potom prišli ďalšie štyri, že si chcú tiež také požičať :-). Marta má vkus, a ktorá žena by si nechcela nechať poradiť pri výbere šiat práve od takého človeka?

Pláž Námestovo si všíma inšpiratívnych ľudí. A vy by ste mali tiež, lebo takí ľudia zlepšia aj váš život :-).

Autorka: Milá Moja 

Author: admin

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *